W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2022/23 Runda I – Kolejka 5

18.01.2023

Uczestnicy rozgrywają mecz - widok trzech stołów do tenisa stołowego i grające dwuosobowe drużyny

W piątej kolejce Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zwycięstwa odnieśli faworyci do podium w tym sezonie tj. „Parkiet Jabłoński” Sokołów Podlaski, „Semafor” Czeremcha i Drohiczyn. Cenne punkty zdobyła „Unia” Ciechanowiec, która małymi kroczkami pnie się do góry. Po 3 punkty dla swoich zespołów wywalczyli: Jarosław Pietruszewski (Łosice), Bojanowski  Krzysztof „Semafor” Czeremcha, Mariusz Marciniuk (‘Top spin” Siemiatycze) oraz Tomasz Plichta i Daniel Sawicki („Parkiety Jabłoński” Sokołów Podlaski. W klasyfikacji indywidualnej (bez porażki) prowadzi Krzysztof Bojanowski („Semafor”) przed parą Tomasz Plichta i Daniel Sawicki (Sokołów Podlaski), która również zajmuje pierwsze miejsce w debla.

Sukcesy zawodników przekładają się na klasyfikację drużynową, w której w dalszym ciągu na prowadzeniu jest team z województwa mazowieckiego – „Parkiet Jabłoński” Sokołów Podlaski.

Organizator – Janusz Ludwiczak

Materiały

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2022/23 Runda I – Kolejka 5
Wyniki.docx 0.04MB

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}