W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Debata nad Raportem o stanie powiatu hajnowskiego w 2023 r.

04.06.2024

Raport o stanie Powiatu Hajnowskiego 2023. U dołu napisu kolaż zdjęć przedstawiający działania powiatu oraz herb samorządu wraz z logo SUPER Powiat

W trybie ustawy o samorządzie powiatowym został wprowadzony obowiązek tworzenia rocznych raportów o stanie powiatu.

Raport o stanie Powiatu Hajnowskiego stanowi podsumowanie działalności Zarządu Powiatu z danego roku i jest przedstawiany Radzie Powiatu do rozpatrzenia w formie debaty. W tym roku debata nad Raportem za rok 2023 odbędzie się podczas sesji absolutoryjnej 27 czerwca 2024 r.

W debacie nad Raportem o stanie Powiatu Hajnowskiego mogą zabrać głos również mieszkańcy powiatu.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad Raportem składa do Przewodniczącego Rady Powiatu pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana jest sesja, podczas której ma być przedstawiony Raport. W tym przypadku zgłoszenie należy przedłożyć najpóźniej do 26 czerwca 2024 roku.

Poniżej w linku treść Raportu o stanie Powiatu Hajnowskiego za 2023 rok do pobrania wraz z załącznikami oraz zgłoszenie do zabrania głosu w debacie

Materiały

Raport o stanie powiatu za 2023 rok
raport​_2023.pdf 5.69MB
klauzula - biorący udział w debacie
klauzula​_informacyjna​_dla​_mieszkancow​_bioracych​_udzial​_w​_debacie-1.pdf 0.10MB
Klauzula - osoby udzielające poparcia
klauzula​_informacyjna​_dla​_osob​_udzielajacych​_popracia.pdf 0.12MB
zgłoszenie do udziału w debacie
zgloszenie​_debata(5).docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}