W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Członkowie hajnowskiego koła niewidomych wiosnę przywitali na sportowo

27.03.2023

Członkowie Koła podczas spaceru

Poranne mżawki, które pojawiły się w mieście, we wtorek 21 marca, nie zniechęciły członków hajnowskiego koła niewidomych, miłośników nordic walkingu, by o godzinie dziesiątej stawić się w biurze stowarzyszenia w dobrych nastrojach. Ośmioro śmiałków, postanowiło przywitać wiosnę na sportowo i zmierzyło się z ponad ośmiokilometrową trasą.

Wędrując leśnymi ścieżkami, spacerowicze poszukiwali pierwszych oznak tegorocznej  wiosny. Dobrze natlenione leśne powietrze, zapach lasu, zieleniejące się runo, odgłosy ptaków chowających się w koronach drzew sprawiły, że spacer był swego rodzaju „sanatorium pod gołym niebem”.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, zwłaszcza nowicjuszom, za przejście całej trasy oraz pokonanie własnych słabości. Podziękowania zaś, koledze Mikołajowi,  dzięki któremu poznaliśmy nowe miejsca i nie zabłądziliśmy.

Po powrocie do siedziby koła, na piechurów czekała ciepła kawa, herbata i małe„co nieco”. To był dzień pełen radości i satysfakcji. Już snujemy plany na kolejne wyprawy…

Tekst: Alicja Plis

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}