W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Barwna menażeria w naszym mieście

300 kompozycji malarskich, graficznych i rysunkowych uzupełnionych wyklejankami, kolażami i rzeźbą, można obejrzeć w Galerii Hajnowskiego Domu Kultury na wystawie podsumowującej efekty działalności Koła Plastycznego Deformacja w roku szkolnym 2020/21.

Poczęstunek na tle prac wystawy

Uczestnicy wystawy – dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, co tydzień spotykali się w pracowni plastycznej, gdzie pod okiem instruktorki rozwijali swoją wyobraźnię, wrażliwość plastyczną i  doskonalili warsztat. Pokazane na wystawie prace są zaledwie fragmentem ich artystycznych działań. Wystawa pt.,,Barwna menażeria w naszym mieście” jest bardzo bogatą mozaiką różnorodnych tematów, form wypowiedzi, technik plastycznych. Najczęstszym źródłem inspiracji była dla dzieci przyroda, fascynujący świat roślin i zwierząt, ale też miasto Hajnówka, z powodu obchodów 70-lecia nadania praw miejskich. Dlatego na wystawie natkniemy się na prace przedstawiające nasze miasto, jego uliczki, architekturę, ciekawe miejsca. Wystawę można oglądać w godzinach pracy HDK do 26 października. Zapraszamy.

Hajnowski Dom Kultury

{"register":{"columns":[]}}