W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bądź on-line! Załóż profil zaufany

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

 Czy sprawy urzędowe można załatwiać w kapciach? Jasne! Nie musisz już iść do urzędu - wiele  spraw możesz załatwić przez internet, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu. e-Polak Potrafi!

Ze Starostwem Powiatowym w Hajnówce możesz skontaktować się za pośrednictwem e-PUAP - adres skrzynki ePUAP Starostwa Powiatowego: 23f0tg2rlj/skrytkaESP

Aby korzystać z e-administracji potrzebujesz profilu zaufanego (PZ). To Twój klucz do e-usług – bezpłatne i bezpieczne narzędzie, dzięki któremu potwierdzisz w internecie swoją tożsamość. Załóż go od ręki. Masz do wyboru dwie możliwości:

  1. Skorzystaj z bankowości elektronicznej.
  2. Załóż PZ online i potwierdź go w ciągu 14 dni w jednym z 1500 Punktów Potwierdzających.

Posiadanie profilu zaufanego na platformie pozwala na kontakt z Urzędem online – wystarczy podpisać wniosek elektronicznie i przesłać do Urzędu. Za pośrednictwem e-PUAP załatwisz w Urzędzie większość spraw.

ePUAP sprawia Ci trudność?

Podpisz dokument elektronicznie przy wykorzystaniu podpisu zaufanego za pośrednictwem strony rządowej (link na dole artykułu), podpisany dokument pobierz ze strony i wyślij do Nas mailem na adres: starostwo@powiat.hajnowka.pl

Materiały

Podpisz dokument elektronicznie – wykorzystaj podpis zaufany

Wideo

{"register":{"columns":[]}}