W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

21 listopada - dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia.

21.11.2022

Herb Powiatu Hajnowskiego

Każdy człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się  z innymi…” – Jan Paweł II

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy na Państwa ręce wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka. Pracownik socjalny bowiem to nie tylko zawód – to przede wszystkim misja wymagająca wiedzy, wrażliwości oraz odpowiedzialności. Wypełniacie Państwo ważną rolę społeczną–  umiejętnie wspieracie tych, którzy tej pomocy potrzebują. Za oddanie i codzienny trud w walce o lepszą przyszłość innych, w imieniu Zarządu Powiatu Hajnowskiego, serdecznie dziękujemy. Jednocześnie pragniemy życzyć Państwu sukcesów – w życiu osobistym i zawodowym, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz  życzliwości spotykanej na co dzień.

Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko

Wicestarosta Joanna Kojło

Hajnówka, 21 listopada 2022 r.

{"register":{"columns":[]}}