W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Za nami IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Garwolińskiego

Zawody strażackie
Strażacy ochotnicy z gmin Powiatu Garwolińskiego zebrali się w Miętnem, 18 września 2022 r., gdzie w duchu sportowej rywalizacji zawalczyli w zawodach sportowo-pożarniczych na szczeblu powiatowym. Mimo, że pogoda nie sprzyjała, to jednak uczestnikom zawodów dopisywały humory, a pożarnicze zmagania były nie tylko sprawdzianem, ale także świetną zabawą.
 
Do rywalizacji stanęły 3 drużyny żeńskie i 11 męskich, które walczyły w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja na czele ze st. kpt. Pawłem Soborem z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie, którą wsparli uczniowie klas mundurowych LO Żelechów.
 
Tego typu zawody to dobra okazja, żeby sprawdzić swoje możliwości, które mogą przydać się podczas akcji. Rywalizacja była dosyć wyrównana i na bardzo wysokim poziomie, co świadczy o dużej sprawności naszych druhen i druhów, którzy na co dzień zapewniają bezpieczeństwo Mieszkańcom Powiatu Garwolińskiego.
 
Zobaczcie kto, będzie reprezentował Powiat Garwoliński na szczeblu wojewódzkim:
 
Klasyfikacja końcowa (mężczyźni):
 
I miejsce – OSP Miętne (93,31 pkt)
II miejsce – OSP Sokół (96,66)
III miejsce – OSP Zwola (106,91)
IV miejsce – OSP Taluba- Feliksin (107,22)
V miejsce – OSP Żelechów (109,50)
VI miejsce – OSP Samorządki (111,90)
VII miejsce – OSP Melanów (116,53)
VIII miejsce – OSP Wola Życka (124,78)
IX miejsce – OSP Wola Starogrodzka (132,66)
X miejsce – OSP Wilga (147,00)
XI miejsce – OSP Gocław (152,88)
 
Klasyfikacja końcowa (kobiety):
 
I miejsce – OSP Miętne (120,63 pkt.)
II miejsce – OSP Żelechów (123,29)
III miejsce – OSP Sokół ( 126,22)
 
Gratulujemy!

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}