W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyniki konkursu kulinarnego "Garwolińskie najlepsze"

Ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego

Znamy finalistów!

WYNIKI I ETAPU Konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Garwolińskiego na najsmaczniejszą potrawę z nabiału „Garwolińskie najlepsze”

Po ocenie 49 potraw pod względem estetyki, oryginalności i tradycji komisja konkursowa wyłoniła 13 uczestników, którzy przechodzą do finałowego etapu, który będzie miał miejsce 7 sierpnia 2022 r. w Miętnem podczas Festiwalu Etnograficznego Powiatu Garwolińskiego.

 

Decyzją Komisji do kolejnego etapu zakwalifikowały się następujące Koła:

1. KGW Chęciny „Chęcinianki” (106 p.)

2. KGW Kawęczyn (116 p.)

3. KGW Korytnica „Niezapominajki” (104 p.)

4. KGW Krystyna „Krystynianki” (105 p.)

5. KGW Melanów „Melanowianki” (107 p.)

6. KGW Miastków Kościelny „Sami Swoi” (104 p.)

7. KGW Rębków (109 p.)

8. KGW Stary Kębłów (105 p.)

9. KGW Stefanów (108 p.)

10. KGW Trzcianka (106 p.)

11. KGW Więcków „Niezapominajki” (110 p.)

12. KGiGW Wola Rębkowska (107 p.)

13. KGW Wola Rowska „Cyganeczki” (117 p.)

Oryginalne przepisy z Powiatu Garwolińskiego

W tym roku poprzeczka była naprawdę wysoko – nasze Gospodynie przysłały do nas mnóstwo wspaniałych i oryginalnych przepisów. Tegoroczne zdjęcia potraw okazały się fantastyczne! Kreatywność naszych KGW nie zna granic!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie – wzięło w nim udział aż 49 spośród 119 Kół Gospodyń Wiejskich naszego powiatu! Już teraz zapraszamy po odbiór pamiątkowego dyplomu, który zostanie oficjalnie wręczony podczas Festiwalu Etnograficznego w Miętnem!

Gratulujemy KGW, które przeszły do II etapu konkursu! Waszym zadaniem jest teraz przygotowanie potrawy do degustacji i zaprezentowanie komisji konkursowej podczas Festiwalu Etnograficznego w najbliższą niedzielę 7 sierpnia w Miętnem!

Materiały

Ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego
Protokół.pdf 0.97MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}