W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Sołtysów!

Dzień sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa

składamy najserdeczniejsze życzenia i gratulacje, a także wyrazy uznania za Państwa ogromnie wartościową, społecznie wykonywaną pracę.

 

Dzisiejsze święto jest okazją do wyrażenia szacunku dla Państwa zaangażowania w tę jakże ważną służbę.

Mają Państwo wielki udział, w tym, że nasz region rozwija się, że jest miejscem różnorodnych, cennych inicjatyw i miejscem pogłębiania międzyludzkich więzi.

Sołtys to bardzo ważna społecznie funkcja – to wręcz powołanie. Misja ta przypada prawdziwym liderom wiejskich społeczności, osobom z autorytetem, energią i osiągnięciami.

Osobą, które znają dobrze lokalne wyzwania, przejmują się dobrem wspólnym, a jednocześnie rozumieją ludzi, potrafią ich wysłuchać, zachęcić do aktywności.

 

Wszystkim Państwu życzymy wielu sił w pełnieniu tej wyjątkowej misji, niech wkładane w nią poświęcenie zostanie nagrodzone adekwatnym społecznym szacunkiem i osobistą satysfakcją. Niech Wasze Wsie pięknieją i rozwijają się pod względem infrastruktury i kultury, niech urzeczywistniają się nowe zamierzenia służące pomyślności Mieszkańców.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}