W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt ,,Aktywny Maluch"

plakat informacyjny

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych dzieci do 3 lat do wzięcia udziału w projekcie "Aktywny maluch".

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Rekrutacja uczestników - TRWA !!! zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową  http://filia2.aaakotkidwa.edu.pl/, www.filia2.aaakotkidwa.edu.pl lub pod numerem telefonu 533-334-841.

Celem projektu " Aktywny maluch" jest umożliwienie 32 opiekunom prawnym dzieci do lat 3 z obszaru gminy wiejskiej Garwolin powrotu do aktywności zawodowej, a także godzenia życia zawodowego i prywatnego osobom pracującym.

W ramach projektu zostanie utworzonych  32 miejsc opieki w nowo tworzonym żłobku w gm. Garwolin w miejscowości Miętne ul. Główna 49.

Projekt skierowany jest do rodziców/opiekunów dzieci do lat 3 zamieszkujących, uczących się lub pracujących na terenie gminy wiejskiej Garwolin województwa Mazowieckiego oraz osób powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym  lub pozostających bez zatrudnienia.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}