W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowy Informator Edukacyjny – oferta edukacyjna naszych szkół powiatowych dla ósmoklasistów!

Powiatowy Informator Edukacyjny

Powiatowy Informator Edukacyjny na rok szkolny 2021/2022

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom absolwentów szkół podstawowych prezentujemy Powiatowy Informator Edukacyjny na rok szkolny 2021/2022.

Tegorocznej rekrutacji towarzyszą okoliczności utrudniające osobisty kontakt z wymarzoną szkołą. Przedstawiamy najważniejsze dane dotyczące szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński.

Celem opracowania jest dostarczenie Uczniom i ich Rodzicom rzetelnych oraz aktualnych informacji  na temat oferty edukacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym informatorem. Liczymy, że niniejsze opracowanie ułatwi podjęcie trafnej decyzji i odnalezienie miejsca w szkole, która rozwinie zainteresowania uczniów oraz przygotuje do dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Ósmoklasistom życzymy dobrych wyborów. Niech wymarzona szkoła spełni Wasze oczekiwania!

W załączeniu zamieszczamy informator z ofertą edukacyjną szkół prowadzonych przez Powiat Garwoliński biorących udział w rekrutacji.

 

Rekrutacja on-line

Informujemy również, że w roku 2021 rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (szkoły dzienne) prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2021/2022 będzie prowadzona za pośrednictwem systemu rekrutacji elektronicznej firmy VULCAN. W najbliższym czasie podamy Państwu na naszej stronie internetowej adres strony rekrutacyjnej oraz zasady rekrutacji. Informacje
te będą również dostępne na stronach internetowych szkół biorących udział
w w/w rekrutacji elektronicznej.

Materiały

Powiatowy Informator Edukacyjny na rok szkolny 2021/2022
Powiatowy​_Informator​_Edukacyjny.pdf 61.05MB