W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci "Bezpiecznie na wsi"

Konkurs
Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik ogłasza XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” i zaprasza najmłodszych mieszkańców terenów wiejskich do udziału w tym przedsięwzięciu.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich, a jego celem jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
Więcej informacji na temat konkursu udzieli PT KRUS w Garwolinie, ul. M.Juszczyka 4 /tel.25 684 32 46/, a także na stronie internetowej www.krus.gov.pl

Materiały

Załącznik nr.1
zał​_nr​_1​_regulamin​_woj​_zgłoszenie​_szkoły​_2021​_(1).docx 0.01MB
Załącznik nr.2
zał​_nr​_2​_regulamin​_woj​_zgłoszenie​_dziecka​_2021​_(1).docx 0.02MB
Załącznik nr.3
zał​_nr​_3​_informacja​_na​_temat​_danych​_osobowych​_2021​_(1).doc 0.03MB
Załącznik nr.4
zał​_nr​_4​_zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych​_osobowych​_2021​_(1).docx 0.01MB

Zdjęcia (1)