W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o zmianie godzin pracy Starostwa Powiatowego w Garwolinie

informacja

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19 celem maksymalnego zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia Interesantów oraz Pracowników Starostwa, nastąpiła konieczność wprowadzenia innych, niż dotychczas obowiązujących, godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy Starostwa Powiatowego w Garwolinie. W związku z powyższym od dnia 6 kwietnia 2021 r. do odwołania zostaną wydłużone godziny pracy urzędu. Praca we wszystkich wydziałach Starostwa wykonywana będzie każdego dnia od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym w godzinach 
7.30 - 18.30. By umożliwić Państwu płynniejszą obsługę, prosimy o korzystanie z pracy Wydziałów również w godzinach popołudniowych.

 W związku z brakiem możliwości pracy Oddziału Banku po godzinie 16.00 prosimy o wcześniejsze uiszczanie opłat w Oddziale Banku (w godzinach 8.00 – 16.00) bądź przelewem na wskazany numer konta.

Wszelkie numery kont zamieszczone są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Garwolinie w zakładce „Załatw sprawę”.

Konta Starostwa:

https://samorzad.gov.pl/web/powiat-garwolin/konta-starostwa---oplaty

Materiały

https://samorzad.gov.pl/web/powiat-garwolin/konta-starostwa---oplaty

Wideo

Zdjęcia (1)