W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Budowa mostu na rzece Wiśle

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej poświęconej budowie mostu na rzece Wiśle pomiędzy m. Antoniówka Świerżowska, a m. Świerże Górne wraz z drogami dojazdowymi

Mapa satelitarna rzeki Wisła i terenów przyległych, dla projektowanego mostu

Rozpoczynamy ważną inwestycję dla naszego regionu "Budowę mostu na rzece Wiśle" realizowaną w ramach Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Drogowej – Mosty dla Regionów. Inwestycja planowana jest na rzece Wiśle, w Województwie Mazowieckim, Powiatach Kozienickim i Garwolińskim, pomiędzy Gminą Kozienice a Gminą Maciejowice.

Chcemy Państwa informować o przebiegu prac związanych z tą inwestycją. Dlatego też została stworzona strona internetowa, na której już można zapoznać się z przebiegiem dotychczasowych prac w kierunku realizacji zadania. Na stronie znajdują się informacje dotyczące projektu – wykonawców, opis warunków technicznych i naturalnych i opis robót. Strona jest na bieżąco aktualizowana.

 

Materiały

"Budowę mostu na rzece Wiśle" - witryna internetowa
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
19.02.2021 09:47 m.sztelmach@garwolin-starostwo.pl
Pierwsza publikacja:
18.02.2021 14:56 Magdalena Sałata