W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Betlejemskie Światełko Pokoju w Starostwie

Betlejemskie Światełko Pokoju w Starostwie
2020-12-18 
 

Garwolin, 
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju

Jak co roku Starostwo Powiatowe w Garwolinie bierze udział w pięknej inicjatywie jakim jest Betlejemskie Światło Pokoju. Jest to coroczna skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem.

 

W piątek 18 grudnia 2020 roku harcerze z 1. Szczepu ZHP im. Stanisława Hordliczki w Trąbkach odwiedzili Starostwo Powiatowe i przekazali mieszkańcom Powiatu Garwolińskiego na ręce starosty Mirosława Walickiego Betlejemskie Światło Pokoju. Starosta przyjął członków Związku Harcerstwa Polskiego i odbył z nimi krótką rozmowę.

Bardzo dziękuję Wam za pamięć i za to światełko, które jest symbolem ciepła, miłości, nadziei i pokoju. Życzę Wam by nowonarodzony Jezus obudził w każdym z nas dobroć, szacunek oraz wzajemną życzliwość.

Zdjęcia (6)