W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zostań Żołnierzem RP!

Zbliża się postępowanie rekrutacyjne ochotników do służby przygotowawczej i terytorialnej służby wojskowej. W dniach 17-18.05.2021 w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Białymstoku odbędzie się postępowanie rekrutacyjne ochotników do czynnej służby wojskowej.

Wojsko Rekrutuje plakat

Służba przygotowawcza jest pierwszym krokiem do Wojska Polskiego. Po ukończeniu 28-dniowego przeszkolenia ochotnicy będą mogli ubiegać się o powołanie do zawodowej służby wojskowej.

Terytorialna służba wojskowa umożliwia pogodzenie życia prywatnego ze służbą Ojczyźnie - będąc "Terytorialsem" nie musisz rezygnować z dotychczasowej aktywności. 

Chcesz zostać żołnierzem Wojska Polskiego?

Nabór trwa!
Zarejestruj się na Portalu Rekrutacyjnym Wojska Polskiego www.zostanzolnierzem.pl i wypełnij swoje dane. Przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień skontaktuje się z Tobą i umówi do Wojskowego Centrum Rekrutacji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z WKU w Białymstoku:
Portal Rekrutacyjny: 261 398 251
Terytorialna służba wojskowa: 261 398 252
Służba przygotowawcza: 261 398 253.
 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}