W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Złoty Krzyż Zasługi dla Romana Czepe

Wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi – za zaangażowanie na rzecz samorządu terytorialnego od 1990 roku - początku demokratycznego samorządu w Polsce. Odznaczenie otrzymał podczas uroczystego spotkania Prezydenta Andrzeja Dudy z samorządowcami z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

Spotkanie prezydenta RP z samorządowcami - Złoty Krzyż zasługi odbiera Roman Czepe.

Roman Czepe w latach 1990-1994 był burmistrzem Łap, potem ponownie w latach 2006-2010, był również radnym gminy i powiatu kilku kadencji, st. inspektorem w Gabinecie Prezydenta m. st. Warszawy prof. L. Kaczyńskiego, obecnie jest wicestarostą Powiatu Białostockiego - największego w kraju.  

Gratulujemy!

Fot. Marek Borowski/KPRP

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}