W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Zdrowo na sportowo” w Sochoniach

Koło Gospodyń Wiejskich w Sochoniach zorganizowało turniej siatkówki plażowej. Zawody odbyły się nad rzeką Czarną w Bajecznym Zakątku w Sochoniach. W zmaganiach siatkarskich wzięły udział 4 drużyny z powiatu

Zdrowo na sportowo w Sochoniach - turniej piłki siatkowej

Koło Gospodyń Wiejskich w Sochoniach zorganizowało w sobotę, 21 sierpnia 2021 r. turniej siatkówki plażowej. Zawody odbyły się nad rzeką Czarną w Bajecznym Zakątku w Sochoniach. W zmaganiach siatkarskich wzięły udział 4 drużyny z powiatu białostockiego. W finale znalazły się drużyny Wólka i Sochonie. Zwycięzcą została drużyna z Sochoń. 

Od 30 sierpnia KGW rozpoczyna zajęcia nordic walking. Celem projektu jest aktywizacja sportowa mieszkańców terenów wiejskich, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. 
Powiat Białostocki dofinansował organizację wydarzenia, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2021 zadań publicznych w sferze kultury fizycznej.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}