W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu Białostockiego

Jednym z punktów obrad było zaopiniowanie zakresu czynności służbowych zastępcy Dyrektora PZD w Białymstoku. Stanowisko to od kwietnia obejmie pracownica Powiatowego Zarządu Dróg Magdalena Waszczeniuk.

Zarząd Powiatu Białostockiego

Dotychczasowa zastępczyni dyrektora PZD w Białymstoku Elżbieta Jasińska przeszła na emeryturę.  Zarząd na wtorkowym posiedzeniu podpisał też ogłoszenie o przetargu na oddanie w najem powierzchni użytkowej na parterze budynku przy ul. Sikorskiego 19 w Łapach – w filii Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białymstoku. Powierzchnia użytkowa 4 m2 przeznaczona jest do najmu na okres 3 lat, z przeznaczeniem na cele związane ze świadczeniem usług pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Zarząd podpisał umowę w sprawie udzielenia dotacji celowej na zakup „Zabudowy meblowej rejestracji pacjentów w budynku mieszczącym Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej”.

Podpisano umowę w sprawie udzielenia Powiatowi Białostockiemu pomocy finansowej z przeznaczeniem na dofinansowanie w 2022 r. działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Nowej Woli - kosztów rehabilitacji uczestników WTZ pochodzących z Gminy Michałowo (w części nieobjętej dofinansowaniem ze środków PFRON). 

Podpisano rozliczenie projektu „Tworzenie nowych miejsc pracy jako działania Powiatu Białostockiego w zakresie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych w 2021 roku”, realizowanego w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G.
 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}