W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu Białostockiego – posiedzenie

Zarząd Powiatu Białostockiego na ostatnim posiedzeniu (12.07.2022) m.in. podpisał umowę na opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy obiektu przy ul. Słonimskiej 15/1 w Białymstoku wraz z częściową modernizacją instalacji i budową szybu windowego.

posiedzenie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego

Budynek w centrum miasta, w którym mieści się m.in. Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nie przechodził większych remontów od kilkudziesięciu lat. 
Podpisano umowę z PGE Dystrybucja S. A. o przyłączenie do sieci dystrybucyjnej obiektu biurowego przy ul. Borsuczej 2 w Białymstoku. Starostwo Powiatowe przejdzie rozbudowę, nowy budynek ma stanąć u zbiegu ulic Wiewiórczej i Borsuczej w ciągu trzech lat. 
Zarząd Zarząd podjął uchwałę w sprawie powierzenia stanowiska Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego w Łapach Krzysztofowi Dobkowskiemu. Dotychczasowy dyrektor placówki był jedynym kandydatem na to stanowisko. Krzysztof Dobkowski przedstawił plany rozwoju szkoły, które pozytywnie oceniła komisja konkursowa. Dotychczasowy dyrektor pokieruje jednostką przez 5 kolejnych lat. CKZ to miejsce zajęć praktycznych uczniów pobliskiego ZSM, organizuje też różne kursy dla słuchaczy z zewnątrz, prowadzi stację diagnostyczną pojazdów. 
Zarząd podpisał umowę w sprawie powierzenia gminie Czarna Białostocka prowadzenia zadania bieżącego utrzymania chodników, parkingów i zieleńców w ciągu dróg powiatowych na terenie miasta Czarna Białostocka.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}