W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu Białostockiego - obrady

Po rozstrzygnięciu przetargu na przebudowę mostu wraz z dojazdami na rzece Czaplinianka w m. Gajowniki (gm. Choroszcz) w ciągu drogi powiatowej nr 15402B powstały oszczędności na łączną kwotę około 400 tys. zł. W związku z czym, Zarząd podjął decyzję o wydłużeniu odcinka drogi objętego przebudową.

obrady zarządu na sali konferencyjnej

Ponadto Zarząd ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Białostockim. Termin składania ofert upływa 8 września 2021 r .

Podpisano umowę z Uczniowskim Klubem Żeglarskim Michałowo na wsparcie zawodów żeglarskich, które odbędą się w dniach 4 – 5 września 2021 r. nad Zalewem Siemianówka. Zadanie zostało dofinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej.
 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}