W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XXV Spotkania z naturą i sztuką Uroczysko

Miłośnicy wydarzenia i turyści mimo upału przybyli w weekend do Supraśla. Stowarzyszenie Uroczysko i Centrum kultury i rekreacji w Supraślu tradycyjnie przygotowali dla nich m.in.: Kiermasz rękodzieła, Mistrzostwa świata w pieczeniu babki i kiszki ziemniaczanej, Konkurs Nalewek Puszczańskich, występy zespołów folklorystycznych, pokazy filmów, wystawy, przyrodnicze sesje popularnonaukowe.

XXV Uroczysko - nagrody dla laureatów dwóch konkursów

XXV jubileuszowe Spotkania z naturą i sztuką UROCZYSKO za nami. Miłośnicy wydarzenia i turyści mimo upału przybyli w weekend (23-25.07.2021 r.) do Supraśla. Stowarzyszenie Uroczysko i Centrum kultury i rekreacji w Supraślu tradycyjnie przygotowali dla nich m.in.: Kiermasz rękodzieła, Mistrzostwa świata w pieczeniu babki i kiszki ziemniaczanej, Konkurs Nalewek Puszczańskich, występy zespołów folklorystycznych, pokazy filmów, wystawy, przyrodnicze sesje popularnonaukowe. Personel Szpitala Powiatowego w Łapach przeprowadzał pomiary składu masy ciała.

W jury dwóch konkursów Uroczyska zasiadali m.in. przedstawiciele Powiatu Białostockiego: Roman Czepe - przewodniczący, Zenon Żukowski, Henryk Suchocki i Julita Skiepko. Następnie wręczali laureatom nagrody na scenie w miejskim amfiteatrze.

Powiat Białostocki dofinansował organizację wydarzenia kwotą 10 tys. zł w ramach otwartego konkursu ofert w dziedzinie kultury.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}