W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wsparcie w związku ze zniszczeniami dróg przy granicy z Białorusią

Powiat Białostocki otrzymał pomoc finansową w formie dotacji z budżetu Województwa Podlaskiego w kwocie 30 tys. zł z przeznaczeniem na zakup materiału, w związku z koniecznością poprawy przejezdności dróg gruntowych, rozjeżdżanych przez samochody ciężarowe polskich służb.

zdjęcie błota

Powiat Białostocki (Powiatowy Zarząd Dróg) kupił mieszankę kruszyw naturalnych na potrzeby naprawy dróg -  łącznie 271 m3 kruszywa. Materiał składowany jest w bazie Obwodu Drogowo-Mostowego PZD w Michałowie. Kruszywo jest na bieżąco i w miarę możliwości (warunki pogodowe) wykorzystywane do poprawy przejezdności dróg, zniszczonych przez pojazdy ciężarowe w związku z trwającym od jesieni kryzysem migracyjnym i rozpoczętą niedawno budową muru wzdłuż granicy z Białorusią.

{"register":{"columns":[]}}