W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wielkanocne paczki dla podopiecznych DPS w Czerewkach

W związku ze Świętami Wielkanocnymi wg. kalendarza juliańskiego 29 kwietnia 2021 r. do Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach ponownie zawitali przedstawiciele Fundacji Hagia Marina wraz z wicewojewodą podlaskim Marcinem Sekścińskim.

Rozładowywanie paczek

W ramach akcji „Koszyczek wielkanocny” organizowanej przez Fundację Hagia Marina i wspieranej przez Podlaski Urząd Wojewódzki, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach otrzymali wielkanocne prezenty. W okresie świąt katolickich Fundację wspierali księża prawosławni, natomiast w okresie świąt prawosławnych sytuacja jest odwrotna.
Dyrektor Domu Józef Domaszuk dziękując darczyńcom podkreślał, jak ważna jest pamięć o osobach samotnych i chorych, zapewniał, że otrzymane koszyczki wielkanocne będą miłym akcentem przy świątecznym stole.

W przekazaniu koszyków i ich poświęceniu uczestniczyli kapelani Domu: Jan Kojło – proboszcz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża w Kożanach oraz Zbigniew Gwiazdowski – proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Tryczówce. W imieniu mieszkańców DPS w Czerewkach i władz Powiatu Białostockiego dziękujemy za pamięć i odwiedziny!

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}