W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wejście główne do Starostwa gotowe

Wejście do budynku Starostwa Powiatowego w Białymstoku od strony ul. Borsuczej otwieramy w piątek (21.06). W ostatnich miesiącach było przebudowywane. Interesanci i pracownicy wchodzili do urzędu jedynie tylnym wejściem z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

Przebudowane wejście od strony ul. Borsuczej

Od poniedziałku (24.06) to wejście awaryjne zostaje zamknięte. - Mamy dobre wiadomości, stary budynek ma nową elewację i z nowym zaczyna tworzyć spójną całość. Jest tylko jeden przejściowy problem – osoby niepełnosprawne po zamknięciu tylnego wejścia, żeby dostać się do budynku będą musiały o tym uprzedzić, bo otwierane w piątek wejście główne nie ma podjazdu – informuje starosta Jan B. Perkowski. 

Osoby poruszające się na wózkach, z poważnymi problemami ruchu oraz z wózkami dziecięcymi aby dostać się do urzędu – muszą poinformować o tym telefonicznie dzień wcześniej Kancelarię Ogólną (pod nr tel. 85 740 39 51).

Czasowy brak dostępu dla takich osób potrwa prawdopodobnie do polowy lipca, a więc niecały miesiąc. W tym czasie Powiat Białostocki planuje otworzyć dla tych osób wejście przez nowy budynek (od strony ul. Wiewiórczej).

{"register":{"columns":[]}}