W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty z produkcji naturalnych kosmetyków i środków czystości

Celem operacji jest pokazanie grupie docelowej w jaki sposób produkować naturalne kosmetyki oraz środki czystości na bazie lokalnych zasobów naturalnych, poznanie aspektów prawnych produkcji kosmetyków w Polsce, wymiana doświadczeń, a także nawiązanie współpracy członków organizacji pozarządowych, w tym KGW, młodzieży i społeczności lokalnej zamieszkającej obszary wiejskie z województwa podlaskiego.

baner z informacjami (informacje znajdują się w treści artykułu)

Warsztaty odbędą się we wrześniu br. i przeznaczone są dla członków organizacji pozarządowych, w tym Kół Gospodyń Wiejskich, młodzieży i społeczności zamieszkującej obszary wiejskie w województwie podlaskim.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają osoby do 35 roku życia (liczy się kolejność zgłoszeń).

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać (scan/zdjęcie) na adres e-mail: d.zadykowicz@st.bialystok.wrotapodlasia.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Białymstoku, ul. Borsucza 2,  15-569 Białystok.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji, tel. 85 740 39 96.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW
dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej http://ksow.pl
 

Materiały

Formularz zgłoszeniowy
Formularz​_zgłoszeniowy.doc 0.54MB
{"register":{"columns":[]}}