W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej

20.09.2022

W dniu 20 września 2022 r. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury Technicznej Rady Powiatu Białostockiego VI kadencji w Starostwie Powiatowym w Białymstoku, ul. Borsucza 2.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia Komisji Infrastruktury Technicznej.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Białostockiego na rok 2022.
 3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Białostockiego na lata 2022 – 2034.
 4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przekazania Gminie Czarna Białostocka zadania własnego z zakresu oświaty polegającego na prowadzeniu Zespołu Szkół
  w Czarnej Białostockiej.
 5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie aparatu RTG firmy FARUM z 1973 roku należącego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łapach, na rzecz Muzeum Historii i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
 6. Sprawy różne:
 1. Przyjęcie protokołów z posiedzeń Komisji Infrastruktury Technicznej z dnia
  28 czerwca 2022 r. oraz 17 sierpnia 2022 r.
{"register":{"columns":[]}}