W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

UWAGA objazdy na drodze Kudrycze – Wojszki

Za firmą UNIBEP S.A. informujemy, iż od 4 czerwca wykonawca wprowadzi czasową organizację ruchu, polegającą na zamknięciu drogi powiatowej nr 1484B na odcinku od skrzyżowania z DP1495B (wysokość m. Hermanówka) do skrzyżowania z DG w m. Wojszki.

Mapa

Za firmą UNIBEP S.A. informujemy, iż od 4 czerwca ( piątek) wykonawca wprowadzi czasową organizację ruchu, polegającą na zamknięciu drogi powiatowej nr 1484B na odcinku od skrzyżowania z DP1495B (wysokość m. Hermanówka) do skrzyżowania z DG w m. Wojszki. 

Ruch będzie kierowany przez miejscowości: Hermanówka, Rumejki, Wólka, Biele, Złotniki do Wojszek, analogicznie w stronę przeciwną. Za utrudnienia przepraszamy!

Jest to związane z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 1484 B Niewodnica Nargilewska -Wojszki na odcinku Kudrycze - Wojszki (Gm. Juchnowiec Kościelny, Gm. Zabłudów)”. Powiat Białostocki zakończy inwestycję w październiku 2021 r - przypomina starosta Jan Perkowski. Tym samym cała "angielka" czyli najgorsza droga w powiecie z asfaltem po jednej stronie przestanie istnieć.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}