W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

UWAGA - przerwa w pracy Wydziału Komunikacji

11 czerwca (piątek) w godz. 7.30 - 11.00 będzie prowadzona wymiana serwerów teleinformatycznych, na których pracują systemy informatyczne POJAZD i KIEROWCA, służące do rejestracji pojazdów oraz do wydawania uprawnień do kierowania pojazdami. W tym czasie interesanci nie będą obsługiwani.

zdjęcie stanowiska pracy komunikacja

11 czerwca 2021 r. (piątek) w godz. 7.30 - 11.00 będzie prowadzona wymiana serwerów teleinformatycznych, na których pracują systemy informatyczne POJAZD i KIEROWCA, służące do rejestracji pojazdów oraz do wydawania uprawnień do kierowania pojazdami. 

W trakcie wymiany serwerów, nie będzie możliwości wykonania jakiejkolwiek czynności w systemach informatycznych. 
- W tych godzinach interesanci nie będą obsługiwani, jednak aby uniknąć problemów, już wcześniej nie umawialiśmy nikogo do Wydziału Komunikacji w tych godzinach - wyjaśnia starosta Jan Bolesław Perkowski. 

Wymiana dotyczy Starostwa Powiatowego w Białymstoku przy ul. Borsuczej 2 w Białymstoku oraz filii Wydziału Komunikacji w Łapach przy ul. Sikorskiego 15.

Wymiana serwerów teleinformatycznych jest akcją ogólnokrajową. Wykonawcą jest DXC Technology Polska sp. z o. o.

Za utrudnienia przepraszamy.
 

{"register":{"columns":[]}}