W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Umowy z dyrekcją szpitala w Łapach

Dwie umowy na udzielenie dotacji w łącznej kwocie blisko 75 tys. zł podpisali starosta Jan Bolesław Perkowski i wicestarosta Roman Czepe z dyrektorem SP ZOZ Urszulą Łapińską.

Podpisanie umowy w gabinecie Starosty

Umowy dotyczą doposażenia Oddziału Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc oraz aktualizacji dokumentacji projektowej Oddziału Dziecięcego i klatek schodowych w szpitalu. 

Na oddziale wewnętrznym potrzebna jest specjalna zabudowa meblowa, w związku planowanym zakupem sprzętu do badań układu oddechowego. Klatki schodowe i pediatria wymagają remontu, ale będzie on przeprowadzony tak, by mógł być tam ewentualnie utworzony inny oddział. Pieniądze na realizację obu zadań pochodzą z oszczędności po przetargu na budowę szybu windowego w szpitalu.

{"register":{"columns":[]}}