W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - zaproszenie

Starosta Powiatu Białostockiego Jan Bolesław Perkowski zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym. Wydarzenie zaplanowano 27 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Tykocinie (ul. Kochanowskiego 1).

Rowerzysta na placu

Turniej rozpocznie się o godz.9.00. Organizowany jest w dwóch grupach rywalizacyjnych: grupa I – uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat (rocznik 2010 i młodsi) oraz grupa II – pozostali uczniowie.

Zgłoszenia do udziału w turnieju należy przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Białymstoku ul. Borsucza 2, 15-569 Białystok w terminie do 15 kwietnia 2022 roku (ewentualnie skanem na e-mail: m.korolczuk@st.bialystok.wrotapodlasia.pl. Zgodnie z regulaminem  grupa I  tworzona jest z czteroosobowej drużyny  (2 dziewczynki i 2 chłopców), 
a grupa II z trzyosobowej drużyny. 

Przypominamy, iż uczestnicy Turnieju muszą mieć (i przedstawić podczas Turnieju):

  • kartę rowerową (dotyczy uczestników grupy I),
  • kartę rowerową lub prawo jazdy kat. AM (dotyczy uczestników grupy II), 
  • legitymację szkolną,
  • pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Turnieju,
  • zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju.
     

Materiały

Regulamin Etapu Powiatowego
Regulamin​_Etapu​_Powiatowego2.doc 0.07MB
Zgoda Rodziców
zgoda​_rodziców.doc 0.03MB
Grupa I zgłoszenie do finału powiatowego
Grupa​_I​_-​_zgłoszenie​_do​_finalu​_powiatowego.doc 0.06MB
Grupa II zgłoszenie do finału powiatowego
Grupa​_II​_-​_zgłoszenie​_do​_finalu​_powiatowego.doc 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}