W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Targi Edukacji i Pracy – trwa nabór wystawców

Starosta Jan Bolesław Perkowski zaprasza na największe w regionie Targi Edukacji i Pracy. Trwają zapisy wystawców. Powiat Białostocki i Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku organizują wydarzenie w dniach 21-22.03.2023 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Starosta Jan Bolesław Perkowski i dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Piotr Matusiak

- Zapraszamy firmy poszukujące pracowników i szkoły branżowe, w ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 3 tysiące osób – mówi starosta białostocki. 

Zainteresowanych wystawieniem stoiska na targach prosimy o kontakt do 10 lutego 2023 r.: tel. 506 044 035, e-mail: promocja@bialystok.praca.gov.pl

Stoiska są bezpłatne, o przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i fakt realnego oferowania miejsc pracy. W targach mogą wziąć udział również szkoły branżowe I i II stopnia (szkoły zawodowe i technika).

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}