W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia - konferencja

Medale za Długoletnią Służbę wręczył wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski z okazji obchodzonego z opóźnieniem przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku Święta Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia - konferencja w siedzibie Nieteatr

Uroczystości towarzyszyła konferencja podsumowująca wdrażanie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 "Młodzi z PO WER-em na podlaskim rynku pracy".
W spotkaniu udział wzięli: zastępca dyrektora gabinetu Marszałka Województwa Krzysztof Szeweluk, starosta Powiatu Białostockiego Jan Bolesław Perkowski i inni starostowie z województwa, dyrektorzy Powiatowych Urzędów Pracy tym dyrektor PUP w Białymstoku Piotr Matusiak i przewodniczący Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy Zdzisław Wilczko.

Pracownicy urzędów pracy w całym kraju obchodzą Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia 27 stycznia. Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku przełożył świętowanie na marzec i we wtorek (29.03) w NieTeatrze spotkano się, by podziękować za sumienne wykonywanie obowiązków i odznaczyć zasłużonych.

Wojewoda Bohdan Paszkowski wręczył Medale z Długoletnią Służbę przyznanych przez Prezydenta RP. Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostali również pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy. 

Medalem złotym:

  1. Dorota Zofia Botulińska 
  2. Joanna Dudel 
  3. Marzanna Gryniewicz 
  4. Anna Jagiełło 
  5. Aurelia Izabela Woszczyna 

Medalem srebrnym:

  1. Marta Izabella Grzebisz 
  2. Agnieszka Łapińska- Daniluk 

Medalem brązowym:

  1. Marta Kanińska 
  2. Małgorzata Niemyjska 
  3. Aneta Popławska 

Z kolei Dyrektor WUP w Białymstoku Janina Mironowicz wyróżniła pracowników za zaangażowanie w ramach Podlaskiego Pakietu Gospodarczego.

Uczestnicy wydarzenia zapoznali się również z efektami projektów, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Podsumowano 7 lat wdrażania programu i przedstawiono historie ludzi, którzy efektywnie korzystali z PO WER. Ostatnim punktem było wystąpienie dotyczące blasków i cieni w kontekście konkurencyjności osób młodych na rynku pracy.

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}