W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Studniówka łapskiego ZSM

Uczniowie, kadra Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach i zaproszeni goście bawili się na studniówkowym balu w Sali Bankietowej Wersal. Była to pierwsza taka impreza po dwóch latach ograniczeń spowodowanych pandemią covid-19.

Polonez podczas studniówki

Symboliczne 100 dni dzielące od matury świętowały w sobotę (14 stycznia) klasy : IVB p. Małgorzaty Butkiewicz, IVC p. Leszka Łapińskiego, IVD p. Ilony Sinkiewicz i IVE p. Marcina Więcko. 
Uczestniczący w balu wicestarosta Roman Czepe gratulował uczniom zakończeniu nauki i życzył, aby mądrość i szczęście nigdy ich nie opuszczały - na wszystkich etapach życia. Gratulując także udziału w studniówce - a jest to wydarzenie, które się pamięta przez całe życie – mówił, wyraził nadzieję, że tak będzie i z ich studniówką, gdy pozytywnie i wspaniale wpisze się w ich pamięć.

Majestatycze dźwięki „Poloneza” Wojciecha Kilara zabrzmiały jako cudowny akompaniament do zaprezentowania przez młodzież tego staropolskiego tańca. Sygnał do rozpoczęcia balu dała dyrektor ZSM Dorota Kondratiuk, mówiąc „Poloneza czas zacząć”. A później …do białego rana trwała wspaniała wspólna zabawa. 

Była to ostatnia studniówka klas czwartych technikum, będących absolwentami gimnazjum. 

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}