W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stowarzyszenia rejestrowe na terenie Powiatu Białostockiego

Lp.

Nazwa stowarzyszenia

Adres stowarzyszenia

Adres www/e-mail

1.

Towarzystwo Przyjaciół Choroszczy

Prezes - Józef Waczyński

ul. Sienkiewicza 29
16-070 Choroszcz

 

2.

Łapskie Towarzystwo Regionalne im. Ppłk Stanisława Nilskiego-Łapińskiego

Prezes -Wojciech Michał Płoński

ul. Sikorskiego 24
18-100 Łapy

www.lapskie.pl

3.

-

-

 

4.

-

-

 

5.

-

-

 

6.

-

-

 

7.

-

-

 

8.

Miejsko-Gminne Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Jedność"

Prezes - Sławomir Sacharczuk

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

9.

Towarzystwo Miłośników Czarnej Białostockiej i Okolic

Prezes - Małgorzata Grażyna Woronko

ul. Kościuszki 19
16-020 Czarna Białostocka

tmczbio@wp.pl

 

10.

-

-

 

11.

-

-

 

12.

Stowarzyszenie Studzianki

Prezes - Mirosława Jadwiga Bezdziel

Studzianki
ul. Podleśna 3
16-010 Wasilków


 

13.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Gródeckiej

Przewodnicząca - Elżbieta Greś

ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
16-040 Gródek

grodecczyzna@gmail.com

14.

-

-

 

15.

-

-

 

16.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Michałowskiej

Prezes - Mikołaj Greś

ul. Białostocka 19
16-050 Michałowo
 

 

17.

-

-

 

18.

-

-

 

19.

-

-

 

20.

-

-

 

21.

Łapskie Stowarzyszenie Klubów Abstynenta Klub Abstynenta "Przyszłość"

Prezes - Stanisław Płoński

ul. Sikorskiego 18
18-100 Łapy

 

22.

-

-

 

23.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Miasta i Gminy Czarna Białostocka

Prezes - Jerzy Bińkowski

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

24.

Zespół Ludzi Dobrej Woli

Prezes - Barbara Szymańska

Grzybowce 
16-040 Gródek

 

25.

-

-

-

26.

Stowarzyszenie "Uroczysko"

Prezes - Joanna Łasiewicka

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Nowy Świat 56
16-030 Supraśl

www.uroczysko.pl
 

uroczysko@uroczysko.pl

27.

-

-

 

28.

-

-

 

29.

Narwiańskie Stowarzyszenie Krajoznawcze im. Zygmunta Bujnowskiego

Prezes - Adam Rudawski

ul.11 Listopada 8
16-080 Tykocin
 

 

30.

-

-

 

31.

-

-

 

32.

Stowarzyszenie Wspierania Rodziny "Przyjaźń"

Prezes - Anna Ejsmont

ul. Piłsudskiego 58
16-030 Supraśl
 

 

33.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Razem" w Czarnej Białostockiej

Przewodnicząca - Magdalena Staniszczak

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Czajkowskiego 9
16-020 Czarna Białostocka

 

34.

-

-

 

35.

-

-

-

36.

-

-

-

37.

-

-

 

38.

-

-

 

39.

-

-

 

40.

-

-

 

41.

-

-
 

 

42.

Stowarzyszenie Wspierania Oświaty Kultury i Sportu

Prezes - Bożenna Chmielewska

Ogrodniczki
ul. Szkolna 3
16-030 Supraśl

 

43.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wasilkowskiej im. ks. Wacława Rabczyńskiego

Prezes - Wiesław Dąbrowski

Urząd Miejski
ul. Białostocka 7
16-010 Wasilków

 

44.

Towarzystwo Przyjaciół Supraśla

Prezes - Tomasz Grzegorz Ołdytowski

ul. Wiewiórcza 2
16-030 Supraśl

www.tpssuprasl.interia.pl

tpssuprasl@interia.pl

45.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Tykocińskiej

Prezes - Joanna Malesińska

ul. 11 Listopada 56
16-080 Tykocin

 

46.

-

-

 

47.

Stowarzyszenie Kulturalne "Collegium Suprasliense"

Prezes - Mariusz Zemło

ul. Dolna 34
16-030 Supraśl

 

48.

-

-

 

49.

Towarzystwo Przyjaciół Suraża
i Okolic

Prezes - Teresa Ponińska

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Bielska 4 lokal 1
18-105 Suraż

www.tpsio.org

 

50.

Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy

Prezes - Zdzisław Narel

  • Status organizacji pożytku publicznego

Szkoła Podstawowa
w Niewodnicy Kościelnej
ul. Kościelna 10
18-106 Turośń Kościelna

www.niewodnica.podlasie.pl

51.

Narwiańskie Towarzystwo Ochrony Środowiska

Prezes - Andrzej Bielonko

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Piłsudskiego 3
18-105 Suraż

www.ntos.narew.org
 

52.

Stowarzyszenie Międzynarodowej i Międzykulturowej Wymiany "Anawoj"

Prezes - Anna Sophia Pappai

ul. Gródecka 4
16-050 Michałowo

www.anawoj.org

53.

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Juchnowiec Kościelny

Prezes - Józef Kasperuk

Rumejki 13
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

54.

-

-

 

55.

Stowarzyszenie "Warzywa narwiańskie"

Prezes - Krzysztof Zagórski

Śliwno 11
16-070 Choroszcz

 

56.

Supraskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów "Jutrzenka"

Prezes - Jarosław Górski

ul. Piłsudskiego 3
16-030 Supraśl

 

57.

Stowarzyszenie Miłośników Rozwoju Wsi

Prezes - Tadeusz Wądołowski

Targonie Wielkie 51
16-075 Zawady

 

58.

Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"

Przewodnicząca – Katarzyna Jabłonowska

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Główna 50
18-100 Łapy

http://sdslapy.pl

59.

PROEKONA Nadnarwiańskie Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne

Prezes - Ireneusz Łapiński

Wiejski Dom Kultury
Łapy-Szołajdy 85
18-100 Łapy

 

60.

Centrum Aktywności Lokalnej

Prezes - Danuta Świrska

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

 

61.

-

-

 

62.

Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej "Szansa"


Prezes - Maciej Niemczynowicz

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Plac Z. Brodowicza 1
16-070 Choroszcz

 

63.

Stowarzyszenie "Kruszewskie Warzywa Herbowe"

Prezes - Artur Pawłuszewicz

Śliwno 14
16-070 Choroszcz

http://warzywaherbowe.eu.interia.pl

64.

-

-

 

65.

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej

Prezes - Anna Buczkowska

ul. Ojca Stefana Tarasiuka 2
16-001 Kleosin

www.wz.pb.edu.pl/zarzad.html

66.

-

-

 

67.

Wasilkowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Integracja"

Prezes - Zbigniew Sochoń

ul. Kupiecka 2
16-010 Wasilków

 

68.

-

-

 

69.

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Artystycznej "EduArt" w Supraślu

Prezes - Monika Kurza

ul. Plac Kościuszki 1
16-030 Supraśl

 

70.

-

-

 

71.

-

-

 

72.

-

-

-

73.

Stowarzyszenie "Załuki nad Supraślą"
w Załukach

Prezes - Irena Koronkiewicz

Załuki
16-040 Gródek

www.zaluki.republika.pl
 

74.

-

-

 

75.

Towarzystwo Przyjaciół Gminy Dobrzyniewo w Dobrzyniewie Dużym

Prezes - Dominika Katarzyna Sławińska

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Lipowa 71
16-002 Dobrzyniewo Kościelne

 

tpgd.dobrzyniewo@o2.pl

76.

Stowarzyszenie Szkoła Bez Barier
w Łapach

Prezes - Andrzej Rogowski

  • Status organizacji pożytku publicznego

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Papieża Jana Pawła II
ul. Polna 9
18-100 Łapy


 

77.

Stowarzyszenie "Narwiańskie Przysmaki"

Prezes - Barbara Wiercińska Popko

Kościuki 27
16-070 Choroszcz

www.narwianskieprzysmaki.pl
 

78.

-

-

-

79.

-

-

-

80.

Podlaski Klub Morsów

Prezes - Ryszard Staranowicz

ul. Jana Pawła II 14
16-010 Wasilków

www.morsypodlaskie.pl
 

81.

Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś "BArWa"

Prezes - Danuta Maria Bagińska

Rafałówka 63
16-060 Zabłudów

 

82.

-

-

 

83.

Stowarzyszenie Alternatywnych Sportów Rekreacji i Turystyki "Integra"

Prezes - Tomasz Paweł Liniewicz

Strękowa Góra 24
16-075 Zawady

 

84.

-

-

 

85.

-

-

 

86.

-

-

-

87.

Stowarzyszenie "Puszcza Knyszyńska"

Prezes - Jacek Łasiewicki

Sochonie 49/6
16-010 Wasilków

 

88.

Stowarzyszenie Przyjaciół Puszczy Knyszyńskiej "Wielki Las"

Prezes - Piotr Jacek Piotrowski

ul. Gen. Arcybiskupa Mirona Chodakowskiego 6
16-030 Supraśl

 

89.

Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne "Petrus" im. Ks. Henryka Bagińskiego przy parafii Św. Ap. Piotra i Pawła
w Łapach

Prezes - Barbara Dzierżek

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Główna 21
18-100 Łapy

www.piotraipawla.eu
 

90.

-

-

 

91.

Ośrodek Sportów Konnych "Stajnia Kucykowo"

Prezes - Marek Serafin

Niewodnica Kościelna
ul. Kościelna 3 lok. 1
18-106 Turośń Kościelna

 

92.

-

-

 

93.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Strękowa Góra"

Prezes - Alicja Mystkowska

Strękowa Góra 24
16-075 Zawady

 

94.

-

-

 

95.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Folwarki

Prezes - Iwona Monika Młodzianowska

Folwarki Małe 40
16-060 Zabłudów

 

96.

-

-

 

97.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jurowieckiej

Przewodniczący - Dariusz Kosior

Jurowce
ul. Wiejska 50
16-010 Wasilków

 

98.

-

-

 -

99.

Stowarzyszenie "Krok po kroku"

Prezes - Jerzy Jarosz

ul. Szkolna 4 lok. 9
16-020 Czarna Białostocka

 

100.

-

-

-

101.

Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Gminnych

Prezes - Mateusz Krzysztof Maciejczuk

ul. Słoneczna 13
16-070 Choroszcz

gloschoroszczy.pl

102.

Stowarzyszenie "Pro Patria Łukawica"

Prezes - Adam Grzegorz Raciborski

Łukawica 26
18-112 Poświętne

www.propatria-lukawica.pl

 

103.

-

-

 

104.

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji, Demokracji Obywatelskiej i Rozwoju Regionalnego "SYNERGIA"

Prezes - Alina Joanna Jabłońska Domurat

Niewodnica Korycka
ul. Piaskowa 15 A
18-106 Turośń Kościelna

 

105.

-

-

 

106.

Towarzystwo Przyjaciół Sokola

Prezes - Barbara Pacholska

Świetlica Wiejska w Sokolu
Sokole 59
16-050 Michałowo

www.sokole-tps.com

107.

Europejskie Forum Inicjatyw EuroIdea

Prezes - Tomasz Szeweluk

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 15
18-100 Łapy

 

108.

-

-

 

109.

Stowarzyszenie "Za lasem"

Prezes - Urszula Marta Polińska

Grabówka ul. Białostocka 76
15-523 Grabówka



www.zalasem.eu

110.

Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt "AS"

Prezes - Barbara Puchacz

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Sienkiewicza 2 lok. 25
16-020 Czarna Białostocka

 

111.

Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne "Panorama"

Prezes - Barbara Wasilewska

ul. Mickiewicza 5
16-060 Zabłudów

www.stowarzyszeniepanorama.pl

112.

Łapski Ogólniak

Prezes - Wojciech Michał Płoński

ul. Bohaterów Westerplatte 10
18-100 Łapy

http://www.lo-lapy.org/Stowarzyszenie/index3.html

113.

Stowarzyszenie "Nasza Przestrzeń"

Prezes - Jolanta Łapińska

Łapy Dębowina 48
18-100 Łapy

 

114.

-

-

 

115.

-

 

 

116.

-

-

 

117.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "IMPULS"

Prezes - Katarzyna Żukowska - Koc

ul. Leśnikowska 54
18-100 Łapy

www.impuls.lapy.pl

118.

Fabryka Rozwoju Lokalnego

Prezes - Jolanta Zarzecka

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24
18-100 Łapy

www.fabrykarozwoju.org
 

119.

Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan "Brończany Razem"

Prezes - Bogdan Pućkowski

ul. Plac Królowej Rodzin 1
16-061 Juchnowiec Kościelny

 

120.

Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała

Prezes - Grzegorz Krysiewicz

ul. H. Sienkiewicza 29 A
16-070 Choroszcz

 

121.

-

-  

122.

Stowarzyszenie Zielona Szkoła w Doktorcach

Prezes - Romuald Onopa

Doktorce 1
18-105 Suraż

 

123.

Katolickie Stowarzyszenie Odnowa

Prezes - Danuta Zajkowska

ul. Zakościelna 2
18-105 Suraż

www.bialystok.odnowa.pl
 

124.

-

-

 

125.

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw i Rozwoju

Prezes - Konrad Patrycjusz Piekarski

Zaścianki
ul. Usługowa 23 lok 3
15-521 Białystok

www.cir.org.pl

biuro@cir.org.pl

126.

Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw " Nasza Natura"

Prezes - Jędrzej Grygoruk

Ignatki Osiedle
ul. Przyjezdna 6 lok. 32
16-001 Kleosin

www.naszanatura.com.pl
 

naszanatura@wp.pl

 

127.

Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Nowodworce Dobry Start

Prezes - Marek Sosnowski

Nowodworce
ul. 3-go Maja 5
16-010 Wasilków

www.nowodworce.com.pl
 

128.

Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne
TAK

Prezes - Sylwester Wiktor Trojanowski

ul. A. Chodkiewicza 3
16-070 Choroszcz


 

129.

-

-

 

130.

Klub Sportowy "Rudnia"
w Zabłudowie

Prezes - Andrzej Kalinowski

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Adama Mickiewicza 16
16-060 Zabłudów

www.rudnia.pl

131.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Nowosady w Gminie Zabłudów

Prezes - Andrzej Babul

Nowosady 10
16-060 Zabłudów

www.nowosadystowarzyszenie.npx.pl

132.

Stowarzyszenie "Aktywni"

Prezes - Alina Kaliściak

ul. Torowa 9
16-020 Czarna Białostocka

aktywni.czb@wp.pl

133.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Karakule i Okolic

Prezes - Joanna Karpowicz

Karakule 74
16-030 Supraśl

 

134.

-

-

 

135.

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Zagrożonym Wykluczeniem Społecznym "Lepsze Jutro".

Prezes - Leszek Gryc

ul. Szkolna 16
16-050 Michałowo

 

136.

"Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich" w Dąbrówkach

Prezes - Tamara Tyszkiewicz-Winogrodzka

Dąbrówki
ul. Wesoła 23
16-010 Wasilków

www.kgwdabrowki.org

 

137.

Stowarzyszenie Ekologiczne "Zielone Księżyno"

Prezes - Andrzej Wróbel

Horodniany 17A

16-001 Kleosin

 

138.

Stowarzyszenie Kraj Obraz Kołodno

Prezes - Natalia Tur

Kołodno 39A
16-040 Gródek

 

139.

 

 

 

140.

Stowarzyszenie Przyjaciół Osse

Prezes - Zbigniew Grodzki

ul. Letnia 1
18-100 Łapy

http://zs.lapy.pl

sp3lapy@op.pl

 

141.

Stowarzyszenie na Rzecz Budowy Kościoła p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Fastach

Prezes - Andrzej Sidz

  • Status organizacji pożytku publicznego

ul. Szkolna 12/1
16-002 Dobrzyniewo Duże

www.franciszekimy.org.pl

biuro@franciszekimy.org.pl

 

 

142.

Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Podlaska

Prezes - Paweł Kondracki

 

Czaczki Wielkie 36
18-106 Turośń Kościelna.

 

143.

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Wsi Zawyki

Prezes - Helena Owczarczuk

Zawyki 110
18-105 Suraż

 

144.

Uniwersystet Trzeciego Wieku w Łapach

Prezes - Barbara Halina Gogolewska

ul. Nowy Rynek 15
18-100 Łapy

www.bibliotekalapy.pl

 

145.

Stowarzyszenie Bajeczne Sochonie

Prezes- Maria Katarzyna Żywno
 

  • Status organizacji pożytku publicznego

Sochonie
ul. Kościelna 1
16-010 Wasilków

www.bajecznasochonie.pl

bajecznasochonie@gmail.com

146.

Stowrzyszenie "Kul-turysta"

Prezes - Marta Dzielnicka

ul. Łąkowa 53
18-100 Łapy

 

147.

Stowarzyszenie Edukacyjne "Łapska Dwójka" przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Łapach

Prezes - Alicja Zgajewska

ul. Piękna 17
18-100 Łapy

dwojka.lapy.podlasie.pl

148.

Stowarzyszenie Cichy Zakątek Kowale

Prezes - Agnieszka Edyta Filipczuk - Żamojda

Kowale 8
18-105 Suraż

www.cichyzakatekkowale.pl

149.

Uczniowska Szkółka Sportowa "Gryfik" w Gródku

Prezes - Radosław Kulesza

ul. Chodkiewiczów 2
16-040 Gródek

 

150.

-

-

 

151.

Stowarzyszenie Eko Sowlany

Prezes - Tomasz Kurzynka

ul. Św. Krzyża 18
15-528 Sowlany

 

152.

-

-

 

153.

Towarzystwo Przyrodnicze DUBELT

Prezes - Michał Adam Korniluk

Juszkowy Gród 17
16-050 Michałowo

www.dubelt.org.pl

tp.dubelt@gmail.com

154.

Podlaskie Stowarzyszenie Aviator

Prezes - Michał Wojtczak

Horodniany 43/1
16-001 Kleosin

www.aviator.org.pl

155.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Iskra Michałowo"

Prezes - Krystyna Szulska

ul. Białostocka 30
16-050 Michałowo

www.iskra-michalowo.vel.pl

iskra-michalowo@poczta.pl

156.

Stowarzyszenie Nasza Płonka

Prezes - Krystyna Falkowska

Płonka Kościelna 82
18-100 Łapy

www.zsplonka.pl/13stowarzyszenie.html

plonka1@wp.pl

157.

Stowarzyszenie na Rzecz Dziedzictwa Kulturowego i Zrównoważonego Rozwoju "Mała Ojczyzna"

Prezes - Małgorzata Irena Karczewska

Nowodworce
ul. Brzozowa 8/12
16-010 Wasilków

 

158.

Stowarzyszenie IN SPE

Prezes - Mariusz Grycuk

Zaścianki
ul. Słoneczna 5
15-521 Białystok

 

159.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Otwarte Drzwi"

Prezes - Anna Ryś

ul. 11 Listopada 16
18-105 Suraż

 
160.

Koło Gospodyń Wiejskich w Łupiance Starej

Prezes - Małgorzata Łupińska

 

Łupianka Stara 22
18-100 Łapy
 

161.

Stowarzyszenie "Razem dla Uhowa"

Prezes - Małgorzata Koszczuk Petrych

Uhowo
ul. Szkolna 19
18-100 Łapy

 

162.

Stowarzyszenie Lambada Choroszc z

Prezes - Wojciech Jastrzębski

ul. Powstania Styczniowego 6 lok. 16
16-070 Łapy

http://lambada-choroszcz.futbolowo.pl/

163.

 -

 

 -

 
164. - - -

165.

Stowarzyszenie Bardzo Aktywna Wieś Kuriany

Prezes - Mirosław Galicki

Kuriany 29
15-588 Białystok

 
166.

Stowarzyszenie "Nasze Łapy - Twoja Przyszłość"

Prezes - Ligia Łapińska

ul. Cmentarna 23
18-100 Łapy
www.przedszkole2blizej.info

167.

Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Lepsze Jutro"

Prezes - Justyna Turczyńska

ul. A. I. Chodkiewiczów 4
16-040 Gródek

 

168.

Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Konnej

Prezes - Magdalena Grycuk

Skrybicze 31A
16-060 Zabłudów

 
169. Stowarzyszenie Gospodyń Domowych "Kumoszki"

Prezes - Beata Jolanta Rzemieniecka
Łyski 56
16-070 Choroszcz
 
170.

Towarzystwo Przyjaciół Turośni Dolnej

Prezes - Teresa Wiszowata

Turośń Dolna 3A
18-106 Turośń Kościelna
www.turosn-dolna.pl
171. Klub Jeździecki "OSTOJA"

Prezes - Krzysztof Mościcki
Chraboły 80
16-002 Dobrzyniewo Durze
 
172.

Stowarzyszenie Historyczne "Nawia"

Prezes - Łukasz Borowski

ul. Piłsudskiego 17
18-105 Suraż

 
173.

Ogród Działkowy "Rafałówka"

Prezes - Andrzej Jaworski

ul. Grzegorza Chodkiewicza 63
16-060 Zabłudów

email: sod.rafalowka@gmail.com
174.

Stowarzyszenie "Młodzi Kreatywni"

Prezes - Mateusz Kondzior

ul. Lipowa 65 B
18-106 Turośń Kościelna

 
175.

Stowarzyszenie Ogrodu Działkowego "Słoneczna Dolina"

Prezes -Halina Stepańczuk

ul. G. Chodkiewicza 61
16-060 Zabłudów

http://słoneczna-dolina.pl
176.

Podlaskie Stowarzyszenie Dużych Rodzin

Prezes -Wioletta Sangar

ul. Kościelna 62/1 lok. 12
16-010 Wasilków

 
177.

 

-

-

 
178.

Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne "POMOSTY"

Prezes - Aneta Boruch

ul. Wiatrakowa 21
15-528 Sowlany

 
179.

Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"

Prezes - Agnieszka Szafran

Chraboły 108 A
16-002 Dobrzyniewo Duże

www.stajniatreningowa/csjchraboly
180.

Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno - Wychowawcza Jednostka Strzelecka 4034 Białystok

Przewodniczący - Ludwik Komar

Sowlany ul. Św. Marka 100
15-528 Sowlany

 
181.

Stowarzyszenie EAST-WEST LEADERSHIP

Prezes - Marcin Łukasz Leoszko

ul. Kościelna 62/1 lok. 5
16-010 Wasilków

 
182.

Stowarzyszenie "Kraina Puszczańskich Tradycji"

Prezes - Marta Kryjan

Czarna Wieś Kościelna
ul. Wierzbowa 5
16-020 Czarna Białostocka

 
183.

Stowarzyszenie DOLINA CZARNEJ

Prezes - Leokadia Maksimczuk

Woroszyły 14/1
16-010 Wasilków

dolinaczarnej.wordpress.com

 

184.

Stowarzyszenie Mieszkańców Ziemi Podlaskiej - Młodzi z Dobrzyniewa

Prezes - Krzysztof Pogorzelski

Nowe Aleksandrowo
ul. Pogodna 107
16-002 Dobrzyniewo Duże

 
185.

Stowarzyszenie "Uniwersytet Trzeciego Wieku" w Wasilkowie

Prezes - Katarzyna Filipkowska

Wasilków
ul. Polna 70
16-010 Wasilków

 
186.

Góra Zamkowa

Prezes - Paweł Zawadzki

ul. A. i G. Chodkiewiczów 4
16-040 Gródek

 
187.      
188. Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rybniki

Prezes - Adam Stulgis
Rybniki 41
16-010 Wasilków
 
189.

Stowarzyszenie Miłośników Nartorolek "RollsSpeed Nartorolki"

Prezes - Dawid Sadowski

Ogrodniczki ul. Żwirowa 25
16-030 Supraśl

 
190.

Stowarzyszenie INSPIROFFNIA

Prezes- Aneta Płońska

ul. Hieronimowska 62
16-050 Michałowo

 
191.

Stowarzyszenie Kotłownia

Prezes - Cezary Wieliczko

ul.Alekstrandra i Grzegorza Chodkiewiczów 4, lok 1
16-040 Gródek
 
192.

Stowarzyszenie Promocji Artystycznej

Prezes - Dagmara Urszula Sowa

Solniki 44
16-060 Zabłudów
 
193.

Królewski Gościniec Podlasia

Prezes - Joanna Woźniewska

ul. Białostocka 23
16-002 Dobrzyniewo Duże
 
194. -

 

-  
195.

Stowarzyszenie aktywny Zabłudów

Prezes - Piotr Tomaszewski

ul. Cerkiewna 2
16-060 Zabłudów

sazabludow@gmail.com
196.

-

-

 
197.

Podlaskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "TRZASKAWICA"

Prezes - Mariusz Konieczny

Załuki 111
16-040 Gródek

 
198. -

-

 
199.

Klub Aktywnych Mieszkańców Gminy Michałowo

Prezes- Łuksza Świetłana

Fabryczna 2
16-050 Michałowo

 
200.

Stowarzyszenie Twórców Majstrownia

Prezes- Joanna Szydłowska

ul. Białostocka 67
16-020 Czarna Białostocka

 
201.

-

 

 
202.

Stowarzyszenie Rodzinnego Ogródka Działkowego "Na Skarpie" w Wasilkowie

Prezes - Wiktor Stepaniuk

ul. Żurawia 12/18
16-010 Wasilków

www.wasilkownaskarpie.pl
203.

Miejski Klub Sportowy "Pogoń Łapy" w Łapach

Prezes - Henryk Kamiński

ul. Jana Matejki nr 19
18-100 Łapy

 
204.

-

-

-

 

205.

Supraski Klub Karate "KYOKUSHIN"

Prezes - Wojciech Borkowski

ul. Cieliczańska 1

16-030 Supraśl

 
206.

Stowarzyszenie Miłośników Wsi Krynickie

Prezes - Marzanna Jabłońska

Krynickie 37 A

16-060 Zabłudów

 
207.

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Zofia w Lewickich

Prezes – Ewelina Głowacka

Lewickie 24

16-061 Juchnowiec Kościelny

stowarzyszeniezofia@gmail.com
208.

Stowarzyszenie Pogotowie Środowiskowe w Kleosinie

Prezes - Agnieszka Kałuska

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 10a/4

16-001 Kleosin

 
209.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pogotowia Opiekuńczego „OPOKA”

Prezes – Joanna Magdalena Ozga

ul. Kościelna 40

16-010 Wasilków

 
210.

Zespół Ratownictwa Specjalnego Ochotnicza Straż Pożarna

Prezes – Marcin Mieczysław Janowski

ul. Spółdzielcza 7

16-030 Supraśl

 
211.

Stowarzyszenie Na rzecz Praworządności w Szkołach „Stowarzyszenie Umarłych Statutów”

Prezes – Łukasz Marek Korzeniowski

ul. A. i G. Chodkiewiczów 45

16-040 Gródek

 
212.

Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju Podlasia

Prezes – Daniel Płoński

ul. Grodzieńska 33

16-010 Wasilków

 
213.

Stowarzyszenie Eko Tarcza Podlasie
Prezes – Piotr Stocki       

ul. Wierzbowa 57
Porosły
16-070 Choroszcz
 
214.

Zielone Nowodworce
Prezes - Marcin Sebastian Lenarciak        

ul. Zaciszna 25
16-010 Nowodworce
Gm. Wasilków
 
215.

Stowarzyszenie Kreatywni
Prezes – Małgorzata Sadowska

ul. Główna 8
18-100 Łapy
 
216.

Dolina Rzeki Czarna Kłoda
Prezes – Konrad Rutkowski

Solniki 35
16-060 Zabłudów
 
217.

Stowarzyszenie Civitas Hominibus
Prezes – Edyta Rysiak

Hryniewicze 57
15-378

 
218.

Stowarzyszenie Dzika Inicjatywa
Prezes – Marek Michałowski

Wiejki 7A
16-040 Gródek

 
219.

Akademia Sportowa Narew Choroszcz
Prezes – Grzegorz Pieczywek      

ul. Piaskowa 50 A
16-070 Choroszcz

 
220.

Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Stacja ŁAPY”
Prezes – Mariusz Hryc

Gąsówka Stara 5
18-112 Poświętne
gm. Łapy

 
221.

Stowarzyszenie Siedem Szans
Prezes – Mateusz Chłus 

ul. Strażacka 14
16-060 Zabłudów

 
222.

Stowarzyszenie „Kreatywny Wasilków”
Prezes - Joanna Dziekońska

ul. Olszowa 30
16-010 Wasilków

 
223.

Stowarzyszenie Miłośników Jałówki i okolic
Prezes – Piotr Dąbrowski

ul. Rynek 2
16-050 Michałowo

 
224.

Stowarzyszenie Rebel Regiment
Prezes – Karol Urbański

Hermanówka 15 A
16-061 Juchnowiec Kościelny

 
225.

Stowarzyszenie Kocie Ranczo

Prezes – Beata Ewa Buczyńska   

ul. Parkowa 7 lok. 11
16-020 Czarna Białostocka
 
226.

Stowarzyszenie Klub Bokserski
Top Team Łapy

Prezes – Damian Łapiński  

          
ul. Józefa Chełmońskiego 8
18-100 Łapy
 
227. Klub Jeździecki KARO
Prezes – Patrycja Mościcka-Huczko         
ul. Leśna 1
16-010 Wasilków
 
{"register":{"columns":[]}}