W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Starostwo przekazuje busa do Gminy Tykocin

Bus Renault Trafic przekazany przez Starostwo Powiatowe w Białymstoku na rzecz Urzędu Miejskiego w Tykocinie. Pojazd będą użytkować druhowie OSP w Piaskach. Pojazd jest sprawny technicznie.

Podpisanie umowy dot. przekazania busa Urząd Miejski w Tykocinie - starosta, wicestarosta, burmistrz Tykocina i komendant OSP Piaski

Strażacy muszą jednak nad nim trochę popracować i przystosować do swoich potrzeb, może pomalować. Wcześniej busem byli wożeni młodzi mieszkańcy Domu Dziecka w Supraślu, ale dostali nowszy samochód z DPS w Choroszczy. 

Pojazd z 2003 roku jest warty ponad 70 tys. zł, ale decyzją Zarządu Powiatu Białostockiego został przekazany Gminie Tykocin nieodpłatnie. 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}