W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie autorskie z Urszulą Gajdowską w bibliotece w Surażu

Książnica Podlaska w Białymstoku wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Surażu zorganizowała (8.11.2021) spotkanie autorskie z Urszulą Gajdowską w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.

Spotkanie autorskie z Urszulą Gajdowską w bibliotece w Surażu

Zaproszona autorka pochodzi z Podlasia i tu mieszka. Jej dwie wydane powieści nawiązujące do naszego regionu wydane nakładem Wydawnictwa Szara Godzina, cieszą się dużym zainteresowaniem czytelniczym, a kolejne trzy ukażą się niebawem. 

Romans historyczny „Zadziorna Baronówna” jest debiutem literackim autorki, wydanym w ramach cyklu „W dolinie Narwi”. Książka opisuje dzieje najpiękniejszej z dam znad Narwi. Druga powieść z tego cyklu to „Panna bez majątku”. Każda z historii utrzymana jest w nieco innym klimacie. To, co je łączy „to wątek łotrzykowsko-awanturniczy, detektywistyczny, opisy przeżyć wewnętrznych bohaterów i oczywiście romans”.

Podczas spotkania autorskiego w Surażu podsumowano dwa realizowane konkursy bibliotecznego przez ww. instytucję, przekazując nagrody uczestnikom. 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}