W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkania autorskie z Zośką Papużanką w bibliotekach powiatu białostockiego

Książnica Podlaska w Białymstoku zorganizowała spotkania autorskie z Zośką Papużanką w dwóch bibliotekach gminnych: Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem. Zaproszona autorka zapoznała słuchaczy ze swą twórczością, odpowiedziała na wiele pytań, dotyczących literatury i życia, podkreślając, że to dla niej dwa zupełnie różne światy.

Spotkania autorskie z Zośką Papużanką

Książnica Podlaska w Białymstoku ( Biblioteka Publiczna  Powiatu Białostockiego ) zorganizowała 20 lipca 2021 roku w ramach Dyskusyjnych  Klubów Książki spotkania autorskie z Zośką Papużanką w dwóch bibliotekach gminnych: Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy w Łapach (godz.10.30) i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem (godz. 13.00). Zaproszona autorka zapoznała  słuchaczy ze swą twórczością, odpowiedziała na wiele pytań dotyczących  literatury i życia, podkreślając, że to dla niej dwa zupełnie różne światy. Zośka Papużanka dała się poznać jako osoba niezwykle błyskotliwa, otwarta, z dużym poczuciem humoru. Podczas rozmowy nie unikała tematów, dotyczących Jej życia prywatnego. Dzięki temu mogliśmy poznać ją bliżej nie tylko jako pisarkę, ale też jako fascynującą osobę.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}