W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Skład komisji stałych

Komisja Rewizyjna

  1. Pan Bogdan Zdanowicz – Przewodniczący
  2. Pani Bożena Bieryło
  3. Pani Jolanta Den - Wiceprzewodnicząca
  4. Pan Andrzej Gąsowski
  5. Pani Barbara Grabowska - Wiceprzewodnicząca
  6. Pani Anna Grycuk
  7. Pani Elżbieta Jaroszuk
  8. Pan Jan Krzewski
  9. Pan Michał Kozłowski
  10. Pan Rafał Łada 
  11. Pan Henryk Suchocki
  12. Pani Tamara Maria Tyszkiewicz-Winogrodzka

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pan Andrzej Gąsowski – Przewodniczący
  2. Pani Elżbieta Jaroszuk
  3. Pan Michał Kozłowski
  4. Pani Bożena Nienałtowska
  5. Pan Eugeniusz Siemieniuk
  6. Pan Bogdan Zdanowicz
  7. Pani Tamara Maria Tyszkiewicz - Winogrodzka - Wiceprzewodnicząca

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Pani Bożena Nienałtowska – Przewodnicząca
  2. Pan Andrzej Babul
  3. Pan Roman Czepe
  4. Pani Jolanta Den
  5. Pan Jan Gradkowski
  6. Pani Elżbieta Jaroszuk
  7. Pan Michał Kozłowski
  8. Pan Jan Krzewski
  9. Pan Rafał Łada - Wiceprzewodniczący
  10. Pan Zdzisław Łukaszewicz
  11. Pan Jan Bolesław Perkowski
  12. Pan Sebastian Ptaszyński
  13. Pan Eugeniusz Siemieniuk
  14. Pani Tamara Maria Tyszkiewicz-Winogrodzka

 

Komisja Infrastruktury Technicznej

  1. Pan Andrzej Babul – Przewodniczący
  2. Pan Mariusz Gołaszewski
  3. Pan Jan Gradkowski
  4. Pani Anna Grycuk
  5. Pan Jan Kaczan
  6. Pan Paweł Kondracki
  7. Pan Michał Kozłowski - Wiceprzewodniczący
  8. Pan Rafał Łada
  9. Pan Zdzisław Łukaszewicz
  10. Pan Jan Bolesław Perkowski
  11. Pan Eugeniusz Siemieniuk
  12. Pan Henryk Suchocki
  13. Pani Tamara Maria Tyszkiewicz - Winogrodzka
  14. Pan Zenon Żukowski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Pan Jan Gradkowski
  2. Pani Anna Grycuk- Wiceprzewodnicząca
  3. Pan Paweł Kondracki
  4. Pan Jan Krzewski - Przewodniczący
  5. Pan Jan Bolesław Perkowski
  6. Pan Sebastian Ptaszyński
  7. Pan Zenon Żukowski

Komisja Rolnictwa i Środowiska

  1. Pan Jan Kaczan – Przewodniczący
  2. Pan Andrzej Babul
  3. Pan Eugeniusz Siemieniuk - Wiceprzewodniczący

Komisja Promocji, Turystyki i Rozwoju Powiatu

  1. Pani Bożena Bieryło - Przewodnicząca
  2. Pani Maria Busłowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Pani Barbara Grabowska
  4. Pan Michał Kozłowski
  5. Pani Sylwia Rząca
  6. Pani Jadwiga Piotrowska

Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

  1. Pan Henryk Suchocki – Przewodniczący
  2. Pan Mariusz Gołaszewski
  3. Pani Anna Grycuk
  4. Pani Elżbieta Jaroszuk
  5. Pani Jadwiga Piotrowska - Wiceprzewodnicząca
  6. Pani Tamara Maria Tyszkiewicz - Winogrodzka
  7. Pan Zenon Żukowski

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Spraw Rodziny

  1. Pani Sylwia Rząca – Przewodnicząca
  2. Pani Maria Busłowska
  3. Pan Roman Czepe
  4. Pan Andrzej Gąsowski
  5. Pan Mariusz Gołaszewski
{"register":{"columns":[]}}