W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Silnik elektryczny do łodzi dla Straży Rybackiej

Zakup dla Społecznej Straży Rybackiej w Białymstoku ufundował Powiat Białostocki. W siedzibie Okręgu PZW Białystok w imieniu Starosty Powiatu Białostockiego, Dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa Monika Ratyńska przekazała Komendantowi SSR Piotrowi Adamczukowi zaburtowy silnik elektryczny.

Nowy silnik Społecznej Straży Rybackiej

W przekazaniu (styczeń’23) uczestniczyli wiceprezes Zarządu Okręgu PZW w Białymstoku Sławomir Nadolny i dyrektor Biura Jerzy Łucki.

Społeczna Straż Rybacka nie ogranicza się tylko do czynności wynikających z Ustawy o Rybactwie Śródlądowym, ale poprzez wspólne patrole z Państwową Strażą Rybacką, Policją i WOPR-em dba o bezpieczeństwo osób przebywających nad wodą. W 2022 roku strażnicy społeczni uczestniczyli razem z Policją w akcjach poszukiwawczych osób zaginionych w rejonie zbiorników wodnych, a także wspólnie z Policją, WOPR-em i strażą pożarną w akcjach ratunkowych.

{"register":{"columns":[]}}