W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Początek nowego roku szkolnego

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, łącznie w ławkach szkół Powiatu Białostockiego zasiądzie 666 uczniów. W uroczystej inauguracji w I LO w Łapach udział wziął wicestarosta Roman Czepe.

Rozpoczęcie roku szkolnego w I LO w Łapach.

Uroczyste inauguracje odbyły się 1 września w ZSM im. Stefana Czarnieckiego w Łapach, Zespole Szkół w Czarnej Białostockiej i w I Liceum Ogólnokształcącym w Łapach. Nauczyciele powitali nowych uczniów oraz tych, którzy w roku 2022/2023 będą kontynuować naukę w naszych szkołach średnich. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w I LO w Łapach udział wziął wicestarosta Roman Czepe. 

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nauce i powodzenia w realizacji planów i marzeń, a nauczycielom satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą.
 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}