W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Różni podróżni - obsługa bez barier

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Różni podróżni - obsługa bez barier” dla pracowników sektora transportu zbiorowego organizowanym w partnerstwie z Urzędem Transportu Kolejowego i Instytutem Transportu Samochodowego.

Plakat

W szkoleniach o charakterze warsztatowym mogą wziąć udział pracownicy, którzy w swojej codziennej pracy mają bezpośredni kontakt z podróżnymi, czyli m.in. kierowcy, motorniczy, sprzedawcy biletów, czy też członkowie drużyn konduktorskich. Szkolenie kierowane jest również do pracowników działów zajmujących się kapitałem ludzkim, trenerów wewnętrznych, kadry zarządzającej oraz do przedstawicieli związków zawodowych przedsiębiorstw i organizatorów transportu zbiorowego.

Nabór na szkolenia jest prowadzone w trybie ciągłym. Realizowany jest w ramach projektu finansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Szkolenia dla pracowników sektora transportu zbiorowego w zakresie potrzeb osób o szczególnych potrzebach, w tym osób z niepełnosprawnościami”.

Realizatorem szkoleń na zlecenie PFRON jest Polski Instytut Rozwoju (PIR) sp. z o.o. szkoleniapfron.pl 

W przypadku pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z panią Adrianą Niedoszewską (kierowniczką projektu) pod numerem telefonu: 22 505 57 84 lub adresem email: aniedoszewska@pfron.org.pl i z panem Pawłem Kocielą (kierownikiem ds. szkoleń w PIR sp. z o.o.) pod numerami telefonów: kom: 576 838 136, 22 350 00 86 lub adresem email: pkociela@pir.edu.pl

Więcej informacji

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}