W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozbudowa i przebudowa budynku Starostwa Powiatowego w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

Inwestycja realizowana w systemie zaprojektuj i wybuduj polegać będzie na budowie nowego skrzydła i łącznika z windą.

Grafika ozdobna - tekst w treści artykułu

Swoim zakresem obejmie opracowanie dokumentacji projektowo–kosztorysowych, a następnie wykonanie robót budowlano–instalacyjnych w oparciu o opracowaną dokumentację. W nowym budynku przewiduje się zlokalizowanie m. in. Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości, Wydziału Architektury oraz Sekretariatu Starosty i gabinetów Władz Powiatu oraz Rady Powiatu.  W celu podniesienia standardów obsługi, na parterze przewidziano sale obsługi interesantów. Rozbudowany i przebudowany budynek będzie  połączony funkcjonalnie i komunikacyjnie z istniejącym budynkiem oraz zyska dodatkowe powierzchnie na archiwa. Strefa wejściowa zapewni dobrą kontrolę dostępu do budynku na poziomie wejścia i właściwą organizację przepływu ludzi. Budynek zostanie wyposażony w dwa dźwigi osobowe przez co stanie się obiektem w całości przyjaznym osobom niepełnosprawnym. 

Całkowita wartość zadania - 28 924 581,60 zł

Inwestycja jest współfinansowana ze środków otrzymanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 14 995 048,00 zł, pozostała kwota pochodzi ze środków budżetu Powiatu Białostockiego.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}