W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Renault Trafic dla OSP w Surażu

Na placu Starostwa Powiatowego w Białymstoku oficjalnie przekazano samochód Renault Trafic (2005) Urzędowi Miejskiemu w Surażu. Pojazd trafi do OSP Suraż. W imieniu strażaków ochotników kluczyki do auta odebrał z rką starosty Jana Perkowskiego burmistrz Suraża Henryk Łapiński.

Przekazanie Renault Traffic do użytkowania strażakom OSP w Surażu.

9.06.2021 r. na placu Starostwa Powiatowego w Białymstoku oficjalnie przekazano samochód Renault Trafic (2005) Urzędowi Miejskiemu w Surażu. Pojazd trafi do OSP Suraż. W imieniu strażaków ochotników kluczyki do auta odebrał burmistrz Suraża Henryk Łapiński. 

- Powiat Białostocki przekazuje zbędny majątek tam, gdzie jeszcze może się przydać. Z pewnością strażakom ochotnikom, którzy trochę go podreperują jeszcze posłuży – mówił starosta Jan Bolesław Perkowski. 

OSP w Surażu jest prężnie działającą jednostką. Strażacy pomagają w różnego rodzaju sytuacjach, nie tylko pożarach. Włączają się np. do akcji pomocy pogorzelcom czy chorym dzieciom. Aby pomagać skuteczniej, w maju sami skonstruowali „zakrętkowóz”. 

Gratulujemy pomysłu i inicjatywy!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}