W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poznaj Polskę

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę”, Powiat Białostocki uzyskał wsparcie finansowe z budżetu państwa w wysokości 12 927 zł z przeznaczeniem na wycieczki szkolne związane z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi.

plakat - treść podana w artykule

Dofinansowanie uzyskały 3 szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu białostockiego – Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach, I Liceum Ogólnokształcące w Łapach, Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej. Całkowity koszt jednodniowych wycieczek wynosi 18 080 zł. Uczniowie zwiedzą m.in. Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku, Muzeum Ikon oraz Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa w Supraślu, Muzeum Podlaskie w Tykocinie.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}