W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie lata w DPS w Jałówce

Spotkanie integracyjne „Pożegnanie lata” zorganizowali pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Jawor” w Jałówce. Gościem wydarzenia był wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe.

Pożegnanie lata w DPS w Jałówce

Udział w spotkaniu (02.09.2022 r.) wzięli mieszkańcy kilkunastu domów pomocy społecznej z naszego województwa, uczestnicy warsztatów terapii zajęciowych oraz podopieczni środowiskowych domów samopomocy z naszego regionu. Tematycznie spotkanie nawiązywało do epoki Średniowiecza. Ponad stu uczestników stawiło się na wezwanie Twierdzy Jawor, aby wziąć udział w turnieju rycerskim. Zabawy było co nie miara. Wszyscy spisali się wzorowo, za co zostali uhonorowani pasowaniem na rycerza oraz pamiątkowymi upominkami i dyplomami. 
Tak szeroka integracja społeczności mieszkańców DPS była możliwa dzięki dofinansowaniu projektu „Motywacja – satysfakcja” przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu „Od zależności ku samodzielności” - edycja 2022.
 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}