W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna

Starostwo Powiatowe w Białymstoku organizuje 28 maja 2024 r. „Powiatową Olimpiadę Lekkoatletyczną” dla młodzieży z klas V, VI, VII i VIII. W związku z tym, serdecznie zapraszamy przedstawicieli szkół podstawowych z powiatu białostockiego do zgłaszania udziału w olimpiadzie.

Fot. Olimpiada powiatowa 2023 rok

Zawody odbędą się na Stadionie Lekkoatletycznym BOSiR w Białymstoku. Prosimy o zadeklarowanie udziału do 14 maja 2024 r.  Natomiast zgłoszenia zawodników wraz z załącznikiem nr 1 prosimy przekazać do 21 maja na adres m.korolczuk@st.bialystok.wrotapodlasia.pl

- Staramy się zachęcić młodzież do aktywności i zdrowego trybu życia. Przewidujemy atrakcyjne nagrody – zachęca starosta Jan B. Perkowski.   

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Materiały

Regulamin Olimpiady
Regulamin​_Olimpiady.docx 0.05MB
{"register":{"columns":[]}}