W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pomóżmy pogorzelcom stanąć na nogi

Pogorzelcy z Załuk (gmina Gródek) potrzebują wsparcia. We wtorek nad ranem (7.11.2023 r.) spłonął ich dom wraz z wyposażeniem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale rodzice i trójka dzieci stracili niemal wszystko.

mieszkańcy wsi Załuki pomagają przy rozbiórce pogorzeliska

Bliscy poszkodowanej rodziny uruchomili zbiórkę pieniędzy. Proszą o wpłaty wszystkich, którzy mają możliwość i chęć pomocy: https://zrzutka.pl/edytapiotr?fbclid=IwAR0fp9UhNzoaQbalTWhR33cuCf9-vq0vJqKwcVhZRDYnOf0roKmUIFgrvLU

15 listopada (środa) w godz. od 12 do 18, w Świetlicy Wiejskiej wsi Załuki organizowana będzie zbiórka rzeczowa na rzecz rodziny Edyty i Piotr Koronkiewiczów. Przynosić można: chemię gospodarczą i środki czystości, np. proszki i płyny do prania, płyny do płukania, mydła, kosmetyki i inne. Część ubrań, które udało się wynieść z pogorzeliska, rodzice chcieliby odzyskać, ale wymagają wielokrotnego prania.

Dziękujemy w imieniu organizatorów i poszkodowanej rodziny.

 

{"register":{"columns":[]}}