W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podlaska Marka dla CKZ w Łapach

Centrum Kształcenia Zawodowego w Łapach zdobyło Podlaską Markę w kategorii Projekt 4.0! Uroczystość wręczenia statuetek zorganizowano w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Starosta, dyr. CKZ, burmistrz Łap i wójt Poświętnego w holu Opery

Łapski CKZ to szkoła prowadzona przez Powiat Białostocki. W ostatnich latach odnowiono tam większość pracowni kształcenia zawodowego, powstały też nowe – bogato wyposażone. Starosta Jan Bolesław Perkowski odebrał (24.05.2024 r.) statuetkę i dyplom z rąk członków Zarządu Województwa Podlaskiego Marka Malinowskiego i Jacka Piorunka. 
- Dziękuję za wyjątkową nagrodę, to efekt pracy wielu wspaniałych ludzi - mówił starosta. Gratulował wszystkim laureatom, z których część także związana jest z powiatem jak chociażby Spółdzielnia Mleczarska z Łap nagrodzona za jogurt dla dzieci czy Poznajemy Podlaskie - program Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, kierowanej przez radną Bożenę Nienałtowską. 

Wśród uczestników gali w Operze był także dyrektor CKZ Krzysztof Dobkowski, cieszący się z efektu pracy zespołu, owocnej współpracy z ZSM w Łapach przy projektach z ostatnich lat, w tym zadania w ramach BOF, którego koordynatorem był Paweł Lange-Kuczyński. 

Na gali nie mogło zabraknąć znakomitej oprawy artystycznej - standardy światowej muzyki rozrywkowej zaśpiewali Natasza Urbańska i Sławek Uniatowski.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}