W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podlaska Biesiada Trzeźwości Ocalonych

Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Próg Nadziei” zorganizowało w Wasilkowie Podlaską Biesiadę Trzeźwości Ocalonych. Udział w wydarzeniu wziął Wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe.


Wspólne zdjęcie uczestników Biesiady Trzeźwości Ocalonych

Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Próg Nadziei” zorganizowało w dniach 30.07 – 01.08.2021 r. w Wasilkowie Podlaską Biesiadę Trzeźwości Ocalonych. To impreza promująca trzeźwość i jego wartości w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym. Powiat Białostocki wsparł finansowo organizację biesiady. Udział w wydarzeniu wziął Wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe, który podkreśla, iż jest abstynentem od ponad 30 lat.

Poprzez promowanie sposobu wychodzenia z nałogu i dzielenie się doświadczeniem, organizatorzy imprezy w Wasilkowie uświadamiają, że można żyć i korzystać z życia bez alkoholu. Na biesiadę przyjechały osoby nie tylko z województwa podlaskiego, ale też innych regionów kraju.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}